| glamqueen a întrebat:

Fac un sondaj de opinie pentru site-ul RochiiRochitesiFustite.ro! De ce ati cumpara rochii de pe un site online? De ce nu ati cumpara? Ce model de rochie ati alege? Astept opiniile voastre! Va multumesc pentru timpul acordat! Sarbatori Fericite happy

1 răspuns:
| bybycutza12 a răspuns:

Buna! Eu una nu prea am incredere in site-urile acestea de dupa internet dar cred ca as cumpara daca as stii ca este de increde. Si cred ca nu as cumpara daca as stii ca este o firma care a mai avut probleme.ex : exrocherii! Si as alege un model cat mai simplu ar si indraznet in acelasi timp! Sarbatori Fericite!