| glamqueen a întrebat:

Fac un sondaj de opinie pentru site-ul RochiiRochitesiFustite.ro! De ce ati cumpara rochii de pe un site online? De ce nu ati cumpara? Ce model de rochie ati alege? Astept opiniile voastre! Va multumesc pentru timpul acordat! Sarbatori Fericite happy

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

As alege magazinele online deoarece au un asortiment mai bogat, nu trebuie nici macar sa iesi din casa. Cu toate astea vad si un minos ca poti incurca marimea.Mai mult imi plac rochiile elegante dar imi place si ceva funny.

2 răspunsuri:
| gaxy a răspuns:

Eu cred ca pe net totul pare foarte super vezi atitea hainutze frumase insa eu nu am mare incredere sa prokur de pe site-uri deoarece trebuie sa vezi totul in realitate sa te mai uiti normal la acele haine ca doar no sa iai tot ceti cade Eu as procura niste haine asa mai in pas cu moda niste fustite mai scurte rochite mai pentru domni soare cum sunt acum cu banturele si diverse kestii...pai cam asta e parerea mea

| andyfrumusica a răspuns:

Buna as cumpara rochii dupa internet ca pot in timpul ce fac rochia pot sa strang banii as alege o rochie de seara sper ca te-am ajutat te pup si sarbatori fericite