| AlinaValentina97 a întrebat:

Buna fetele, ati folosit gelul hidratant de la clinique? Am tenul gras si sunt in cautarea unei creme hidratante si am gasit acest gel dar nu stiu daca poate inlocui crema.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc de un an varianta pentru ten normal spre uscat si este foarte lejera, intra repede in piele si nu ingrasa tenul. Are o formula foarte lejera, ti-o recomand chiar daca ai tenul gras. Spunea ioana114 de pe youtube ca varianta pentru ten gras nu o ajuta deloc chiar daca are tenul gras trebuia sa puna 6 pompite ca sa simta ca e hidratat tenul.

| 99Batmanlover a răspuns:

Si eu am tenul gras si e naspa tare mai ales cu acneea in cazul meu, insa gelul chiar e bun. Nu folosesc altceva pentru curatarea pielii, dar chiar pare ceva mai luminoasa de cand il am (cam 3 sapt.)