| MititiCa a întrebat:

Bunahappy.
fetele care ati folosit ulei de ricin, imi puteti spune si mie dupa cat timp au aparut rezultate vizibile, ma refer in cresterea paruluibig grin. am inceput sa-l folosesc de azi. cat timp va mai trebui sa ma fac cu el ca sa creasca parul vreo 10 cm?big grin. multumesc mult:*.
[fundita]

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Rezultatele vizibile apar după 2-3 luni de la începerea folosirii acestuia.
Pentru accelerarea creșterii, consumă multe alimente bogate în calciu și vitamine, tunde vârfurile o dată la două luni, eventual poți face și o mască din ulei ricin + ulei măsline + o fiolă de vitamina A/E.
Baftă!

1 răspuns:
| 6111992 a răspuns:

Buna rezultatele apar in timp in afara de ulei de ricin poti folosi si ulei de masline si acesta este foarte bun eu folosesc de ceva timp uleiul de ricin cam intr-un an mi-a crescut ceva parul avand in vedere c l-am avut scurt dar oricum m-a ajutat foarte mult in alte privinte firul de par este mai tare mai sanatos nu mai imi cade parul, este mai lucios.