| euI a întrebat:

Buna fetele ce fond de te recomandati si cam cat costa? unulbun sau preferatul vostru sa acopere absolut totul de pe fata love struck funda

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Eu ma impac foarte bine cu maybelline new york affinitone vad ca este singurul fond de ten care chiar dureaza 24 de ore ma tine de dimineata pana seara tarziu. este rezistent si la caldura mai ales acum vara daca transpiri nu se duce.si ce imi mai place la el este ca are vitamina E si iti ramane o piele foarte catifelata dupa ce te dai cu el practic nici nu zici ca il ai pe fata
costa 36 de lei :*

7 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Loreal=21-5o ron

| Amaya a răspuns:

L'Oreal Paris Infallible si Vichy Normaderm Teint. Cel de la L'Oreal e in jur de 50 de lei, iar cel de la Vichy in jur de 70. Unul mai convenabil ca pret si care acopera de asemenea toate imperfectiunile este Dream Satin Liquid de la Maybelline NY. Numai ca nu dureaza asa mult ca Infallible, de exemplu. Depinde insa si de tipul tau de ten.

| Alexoutza a răspuns:

Pai preferatul meu este Fondul de ten cu efect matifiant Oriflame Beauty.Nuanta Natural Ivory.Il gasesti luna asta in catalogul Oriflame la doar 16.99 lei. Funda?

| mishalovesyou a răspuns:

Eu iti recomand vichy
dar sa il iei de la farmacie
e mai bun
:*

| Abcd_3874 a răspuns:

L'oreal accord parfait - 50-60 Ron. il folosesc si este foarte bun! mi l-a recomandat si dermatologul. big grin

| romanita44 a răspuns:

Estee lauder...cu acoperire mare.este absolut perfect.du-te la douglas si incearca.e vreo 60-70 de euro dar iti ajunge aproape de un an.se foloseste foarte putin cam cat un bob mic mic de maare.incearca.iti va placea.

| romanita44 a răspuns:

Bob mic mic de mazare