| narukgeo a întrebat:

Ce filme recomandati si care e preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
| euse a răspuns:

Ultimul film aparut din seria James Bond e tare. Dar preferatul meu este comedia aparuta la sfarsitul verii trecute: Tedhappy

22 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Next three days
law abdictin citizen
the stonning of soraya m
hachiko
desert rose
deja vu
toate sunt thrilere.te tin in suspans
aaaaaa the italian jon, flawless( e mai vechi dar e super) blitz,

| Dukyzaur a răspuns:

"The Avengers".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inception
Shutter Island
The Dark Knight
The Dark Knight Rises
Remember Me
Red Lights
Blood Diamond
The Departed
The Matrix
Memento

Preferatul meu: The Dark Knight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jennifer's body
13th friday
LOL love struck
The last song
Seria "American Pie"
17 again
EuroTrip
The New Guy
Seria "Scary Movie"
Project x
Pretty little liars

| narukgeo explică (pentru anonim_4396):

Pretty little liars este serial!

| Razvanp69 a răspuns:

Ong back 2003
fast&furious
boat trip
euro trip
The dictator
looper
the avengers
the vapire dog
gone in 60 seconds
that's my boy
never back down
death race
stolen
forever strong
pot continua laughing) cu multe

| NopeCheers a răspuns:

Recomand Orphan, national security, teen wolf, twilight dar cel ma itare e national security comedie mare happy

| Laugh25 a răspuns:

My sassy girl
hachiko a dog's story
Chalet gril

| vivigreen a răspuns:

LoL cu miley cyrus e foarte fain si blue lagoon 2012 (filme adolescentine care merita vazute)

| Diamantsacru a răspuns:

Am o lista foarte mare:
-click-zapand prin viata
-king kong
-101 dalmatieni
-omul invizibil
-un secreto de esperantza-eu insami
-minus 25 de grade
-in ordine alfabetica
-cursa infernala
-ultraviolet
-filmul de maturitate
-divine secrets of the Ya-Ya Sisterhood
-saga amurg
-titanic
-cenusareasa moderna
Si multe altele...

| enola11pink a răspuns:

The roommate
şi cel mai preferat:Seven Pounds.
La sfîrşit cînd se întîlnesc ochii şi inima lui Will Smith pe care i-a donat, te ia cu lacrimi!;((;(( Merită!

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Eu recomand filmul LOL, mie imi place foarte mult. Poti intra aici sa-ti alegi si tu un film pe gustul tau : http://diky.info/? page_id=134&lang=ro

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Pai intra pe acest site sint foarte multe filme interesante si captivante, sper sa-ti placa unu din ele: http://diky.info/? page_id=134&lang=ro

| grasuN a răspuns:

I am legend si Inception

| Avocado7 a răspuns:

Recomand:hot chick, o excursie cu surprize, scary movies(1, 2,3.),calul de lupta, virgin la 18 ani, babysitter wanted, jurnslul unei printese(1, 2), the clique...toate sunt faine dar preferatul meu este the clique.

| LordofCheese a răspuns:

Preferatul meu este Lord Of The Rings, toata seria(fara the Hobit pe care nu l-am vazut inca).

| alex556 a răspuns:

Van wilder, american pie, saw toate seriile, gone in sixty seconds, fast and fourious...

| maximus91 a răspuns:

Gladiator 2000 un super film recomandat, The lord of the ring (toate cele trei parti), Eroii de la termopile cauta cu (300 movie) nu vreau neaparat Funda adica nici nu stiu la ce folosteste, mi-am facut cont doar ca sa primesc ajutor cand am nevoie, s au sa fiu acolo cand aveti nevoie de mine pentru un raspuns! Vizionare Placuta! tongue

| Anutza123Love a răspuns:

Pai mie imi place Pariu cu Viata, Craciun Negru, Noaptea Demonilor

Fuditaa? te rog

| narukgeo explică (pentru Anutza123Love):

Pacat ca Pariu cu Viata este serial...

| Anutza123Love a răspuns (pentru narukgeo):

Imi dai si mie funditaaza te rogg?