| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Fetele voi cum va imbracati de 8 martie?
Tinuta, machiaj?!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Hey!:*

sacou

http://www.newlook.com/......_268929740

top

http://www.newlook.com/shop/womens/tops/white-zip-pocket-t-shirt_268971410

pantaloni

http://www.asos.com/......oduct.aspx

pantofi

http://www.newlook.com/......_275320901

doar ca au tocul un pic mai mare

geanta

http://www.zara.com/......CITY%20BAG

machiaj

fard culoarea pielii cu putin maro in pliu, eyeliner lichid-o linie foarte subtire si ruj rosu.parul ondulat.

Specific ca asta e tinuta de scoala. Daca voi iesi undeva si ma hotarasc in ce ma imbrac iti zic.:D
Tu?:*

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Buna Scumpa :*:*

Eu ma gandeam :

Camasa
http://www.hm.com/ro/product/06087?article=06087-G

Jeansi
http://www.hm.com/ro/product/06392?article=06392-A

Incaltaminte
http://www.ottershop.ro/......-2525.html

Accesorii....ruj rosu si mai mult negru la ochi!

Palton rosu si o bratara dinaceea cu alb si negru (martisor)!

Te pup
:*

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte dragut.
ador camasa:X
cu ce parfum te dai?smug

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Tu te imbraci super!

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tuuu!

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Ma crezi ca nu mai am parfum laughing)?
Pana una alta eu mi-am comandat ceva de la oriflame....la recomandarea cuiva! este foarte foarte fain din cate am inteles... oriflame ultra glam sau asa ceva
e mov big grin

:* asta voiam sa te intreb...dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai parfumul Channel original?
Nu te supara ca te intreb.....ca voiam si eu sa-mi iau dar replica blushing :*:*

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt hotarata-voi alege dintre Paco Rabanne-Lady Million si Givenchy-Amarige in functie de starea mea de atunci si de vreme.laughing
mie de la Orfilame imi plac: Mirage si Love Potion foarte, foarte mult insa ambele sunt pentru sezonul rece.

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Mai am putin tare din Giordani white

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am Giordani Gold dar mai am 3 sferturi si nu prea merge pentru sezonul cald ce urmeaza.

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Da asa e
e un parfum greoi

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Cât mai elegant, un machiaj subtil, parfum.
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna! De 1 martie voi purta un costum-sacou si fusta midi-din bucle de lana, rosu, asortat cu o bluza neagra gen camasa, superb lucrata, si o pereche de botine nerge din piele intoarsa si lac, cu toc de 7 cm si o postea neagra, tot combinatie piele intoarsa cu lac. Pe deasupra voi avea un pardesiu negru cu accesorii de blanita neagra(pe caremi l-am cumparat saptamana trecuta si nu l-am purtat inca niciodata, de 1 martie il voi "inaugura"). Imi voi lasa parul liber pe spate(il am drept, vopsit blond mediu auriu, de lungime medie) imi voi face manichiura rosu inchis(in ton cu culoarea costumasului) sivoi opta pentru un machiaj cat mai simplu si discret(un start subtire de fond de ten, fard de pleoape si un ruj deschis la culoare), iar ac accesorii voi purta un inel si o perche de cercei din aur cu un rubin micut. de 8 martie ma voi imbraca intr-o rochie midi, dreapta, cu maneci 3/4, cu o croiala simpla, cu spatele si manecile de culoare neagra si in fata un imprimeu cu niste patrate mai mari galbene si bej nude(e eleganta, dar nu ma pricep prea bine sa o descriu, iar poze cu ea nu am) si aceleasi botine si acceasi poseta ca is la 1 martie. Pe3 deasupra voi purta un pardesiu galben-mustar, lung pana la genunchi, cu nasturi mari deosebiti, iar ca bijuterii voi opta pentru un set-colier si bratara-combinat aur alb cu galben. Manichiura va fi nude, ca si rujul, iar machiajul va fi completat de un fard sidefat de pleoape si un start fin de fond de ten. Parul mi-l voi face in bucle lejere(o coafura care "ma prinde" super). Tu ce tinuta ti-ai ales? O primavara frumoasa iti doresc, cu sanatate si fericire!

| dbcovrigeldb a răspuns:

Buna..cred ca...ca de obicei big grin )

| JustMeDiana a răspuns:

Pai.avand in vedere ca sunt la scoala.sad laughing si am sport.o sa imi iau niste pantaloni negrii, stramti [ gen colanti/egari] si un hanorac fara fermoar si cu un imprimeu pe el sau cu un tricou si un hanorac happy. Fara machiaj, deoarece nu aveam voie la scoala. happy

| teomili a răspuns:

Nu m-am gandit inca la tinuta completa dar as prefera o tinuta cu o combinatie intre verde si mov. La fel si machiajul. Poate o fusta verde si o camasa mov deschis ar fi perfecte. Am parul castaniu inchis si o sa il impletesc pe o parte.

| GirlzM a răspuns:

Ăhm..ca-n orice altă zi whistling

| alinaandreea150 a răspuns:

Buna,ma gandeam la ceva rosu si la ceva subtil si senzual inacelasi timp...machiajul nu m-am gandit la el... Sper ca ti-am fost de ajutor.:*