| deea8gg a întrebat:

Fetele, voi folositi "perie rotativa pentru intins parul"? daca da de care si vreau sa stiu daca indreapta parul ok. ma gandesc ca nu arde la fel de mult precum placa... voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| iacob_2737 a răspuns:

Prin peria rotativa caldura se distribuie uniform pe firul de par. Il intinde dar cu volum si este foare fin la atingere.
Placa mai mereu asre firul de par la varf sad
Eu am peria de la rowenta. Este minunata!

2 răspunsuri:
| glamour_5213 a răspuns:

Eu folosesc placa, pentru ca nu-mi place cum se intorc varfurile parului atunci cand incerc sa-l indrept cu peria. Ce-i drept nici nu m-am chinuit sa caut sfaturi

| Mada_7823 a răspuns:

Eu folosesc o perie rotativa,fiindca lasa parul mai fin si are mai mult volum, pluc ca nu l arde. Folosesc o perie de la Avon, care este foarte buna.