| LorenaLory_1792 a întrebat:

Buna tuturor!
Am mare nevoie de ajutor. Ma gandesc sa imi cumpar o perie rotativa, dar nu vreau sa imi ard parul. Intrebarea este: Daca imi cumpar o perie rotativa de la Rowenta (spre exemplu) si o voi folosi saptamanal, imi voi arde parul?

2 răspunsuri:
| Kiddduu a răspuns:

Nu.
Crede`ma.
Folosesc si eu de un an. Saptamanal iar parul` meu este frumos.

| LorenaLory_1792 explică:

Mersi de raspuns. Intrebam asta pentru ca de curand mi-am ars foarte rau parul cu placa, a trebuit sa ma tund si acum cautam ceva cu care sa ma coafez si sa nu mi se degradeze parul. Cred ca imi voi cumpara si eu o perie rotativa.