| oBuburuză a întrebat:

Buna fetelor, am nevoie de cateva sfaturi m-am vopsit de multe ori pana acum si am parul foarte lipsit de stralucire ca volum am odroaie, am varfuri despicate si la unele fire e ars si le tai odata la 1 luna. Acum vreau sa imi iau nuantator si sa ma fac la varfuri gen par in degrade, eu as vrea sa stiu cum sa am parul mai lung si mai lins adica mai drept ca m-am saturat sa am volum!

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Oh doamne, lasă părul să trăiască, încetea-ză cu chimicalele, lasă-l odată aşa şi gata.

| mindcontrol a răspuns:

Poti folosi ulei si balsam. Lasa-l asa cum este. daca vei continua sa il chinui este posibil ca pe viitor sa iti doresti volum si sa regreti ca nu ai avut grija de el.
Stii ca nemultumitului i se ia darul?

| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Radete in cap e cel mai bine.
Acum intrati rapid pe net si valeu imi pica parul si alte chesti daca voi va vopsiti de 3 ori pe saptaman + placa ce mai vrei o sa ramai cheala