| elenalucya a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare pentru voi: am ramas fara absorbante acasa si pe 1 ar trebui sa imi vina. Maicamea e plecata de acasa vreo 5 zile. A spus sa ma descurc si sa cumpar ca ea nu are cand. Am fost la magazin si spre dezamagirea mea nu avea Libresse avea doar Always night normal si evry day si ob. In niciun caz nu eau ob. Dar am un ciclu DESTUL de abundent. Ce sa cumpar?

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Always Night! Daca ai destul de abundent, stai fara grija ca te poti pata.

| AmeliaxXx a răspuns:

Always night sunt destul de incomode datorita marimii. Cred ca mai bine mergi pe every day.