| RoxyBarbie a întrebat:

Buna Fetelor!
As dori sa v'a adresez o intrebare legata de vopeaua pentru par brunet, deci pe BRUNETE!
Sunt BRUNETA, M'a Vopsesc NUMAI cu vopseaua de la GARNIER si de cate ori m-am vopsit, am observat ca nu imi tine culoarea...(pe tot parul m'a refer, nu numai la radacina)...
Nu am Parul Ros, Nici varfurile nu le am despicate...am folosit cativa ani samponul de la GARNIER pentru par vopsit, cu Merisor si Argan, acum il folosesc Tot pe cel de la GARNIER pentru par uscat, cu ulei de Avocado sh unt de Karite.CanD M'a Spalam pe Par cu GARNIERUL pentru par vopsit, Mi se ducea foarte tare culoarea![sad]
...am vazut la alte persoane cunoscute ca la ele tin vopseaua, doar la radacina nu tine, deoarece acolo creste parul.
V'a Rog Mult de Tot sa imi Raspuneti,...
Ce Tip de Vopsea pentru Par BRUNET a'tsi vazut ca este CEA MAI BUNA?
(cand spun buna ma refer sa tina cat mai mult si sa nu distruga foarte mult parul)
V'a rog din Suflet sa imi Raspuneti, ca nu mai stiu cu ce vopsea sa imi mai vopsesc parul sa tsina culoarea![sad]
Va rog frumos oferitsi'mi cat mai multe raspunsuri!
MULTSUMESC FRUMOS!

Răspuns Câştigător
| crysstyna_8465 a răspuns:

Ceau! eu m-am facut cu garnier bruneta acum 2 ani si de at nu m-am mai vopsit si pot sa zic ca m-a tinut foarte mult pentru ca si acum am am la varfuri nuate de vopsea dar mi-a ars foarte rau parul! daca vr o vopsea care sa nu arde parul cred ar fi castyng de la loreal, dar mai mult de 3 saptamana nu te tine.