| RoxyBarbie a întrebat:

Sunt BRUNETA, M'a Vopsesc NUMAI cu vopseaua de la GARNIER si de cate ori m-am vopsit, am observat ca nu imi tine culoarea...(pe tot parul m'a refer, nu numai la radacina)...
Nu am Parul Ros, Nici varfurile nu le am despicate...am folosit cativa ani samponul de la GARNIER pentru par vopsit, cu Merisor si Argan, acum il folosesc Tot pe cel de la GARNIER pentru par uscat, cu ulei de Avocado sh unt de Karite.CanD M'a Spalam pe Par cu GARNIERUL pentru par vopsit, Mi se ducea foarte tare culoarea![sad]
...am vazut la alte persoane cunoscute ca la ele tin vopseaua, doar la radacina nu tine, deoarece acolo creste parul.

V'a Rog Mult de Tot sa imi Raspuneti,...

Ce Tip de Vopsea pentru Par BRUNET a'tsi vazut ca este CEA MAI BUNA?

(cand spun buna ma refer sa tina cat mai mult si sa nu distruga foarte mult parul)

V'a rog din Suflet sa imi Raspuneti, ca nu mai stiu cu ce vopsea sa imi mai vopsesc parul sa tsina culoarea![sad]

Răspuns Câştigător
| Amy_9572 a răspuns:

Doamne! Garnier e cea mai proasta vopsea...Am auzit peste tot. Am folosit si eu de Craciun cand m-am facut bruneta. Curge foarte rau din par atunci cand te speli, si daca ai prosop alb o sa il innegresti imediat.
Iti recomand LONDA. In ciuda faptului ca e ieftina, chiar tine (cel putin la mine) Fundita?happy

3 răspunsuri:
| NeWebMaster a răspuns:

Maica-mea foloseste loreal si e foarte multumita...

| andre3a92 a răspuns:

Am aceeasi problema, dar raspunsul la intrebare nu e samponul, ci tine de firul tau de par.adica nu vopseaua e de vina,ci parul tau.cel putin, la mine e la fel si am o prietena cu aceeasi problema, si am folosit toate vopselele de par posibile si imposibile dar degeabathinking

| bianka_6258 a răspuns:

Si eu sunt bruneta shia m folosit Garnier si nu a tinut decit citeva saptamini.si am renunatat deja la Garnier ai putea sa incerci Loreal mie mi se pare chiar mai bun...incearca,,,