Întrebare recomandată | dincolodevise a întrebat:

Buna fetelor! Ati folosit tratament cu keratina pentru indreptarea parului? Ati avut rezultate? Cum arata parul dupa cateva luni?

4 răspunsuri:
| Zellen a răspuns:

Pai este drept pentru cateva luni, iar apoi este la fel cum il aveai inainte :*

| izabela2013 a răspuns:

Buna. Am avut rezultate dar nu m-am putu bucura pentru mult timp. Chiar daca am facut acest tratament tot a trebuit sa mai folosesc si placa. Un dezavantaj al acestuia, este faptul ca dupa aplicarea lui parul se va ingrosa foarte repede si 3 zile dupa asta nu va trebuii sa te speli. Decii as zice sa incerci si s a te convingi singurica. Numai bune wave

| ralu14sss a răspuns:

Eu am vazut. Matusa mea este coafeza. Si nu arata rau. Arata la fel cum l-ai avut inainte sa folosesti tratamentul. O sa imi fac si eu.

| Pandicorn1410 a răspuns:

Hei. Am o prietena care face un tratament cu keratina si chiar i s-a indreptat parul avand in vedere ca ea il avea ondulat. :*