| nicolici a întrebat:

Buna fetelorhappy ati incercat sa va colorati parul cu creioane cerate?
a >mers?:

4 răspunsuri:
| DiaMrrr a răspuns:

Nu, dar nu merge!

| Bianca1864 a răspuns:

Nu am mai incercat pana nu am vazut intrebarea ta. apoi, avand in casa am incercat cu negru.dar ghici....nu a mers! cum sa mearga? poate daca dai pana te doare mana iese cv...dar nu prea credhappy

| FoxyFox19 a răspuns:

Da,l-am facut in toate culorile! Apoi parul meu a devenit un portal spre lumea poneilor!:X:X.Scz,nu m-am putut abtine.laughingNu, nu mergelaughing)