| Naze a întrebat:

fetelor calea ceea mai buna sa iti cresca parul este sa il tineti in cozi impletite.Am auzit ca daca intr-o saptamana ti parul pris in cozi im pletite creste maxim 5 cm. Daca eu il tin 8 saptamani am sansa sa imi creasca 40 cm?

Răspuns Câştigător
| xXxLavy19xXx a răspuns:

Da ai sanse insa nu trebuie tinut doar in cozi trebuie si spalat,ingrijit, pieptanat mereu, ai grija ce balsam de par folosesti pentru ca unele sunt cimice...eu am parul lung pentru ca am atribuit la toate etapele acestuia... Funada?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loly a răspuns:

De unde ai auzit prostia asta? Nu e adevarat. dica ce legatura au cozile impletite cu cresterea parului?

| theBella a răspuns:

Da dar trebuie si ingrijit.eu cred ca aprox.40 cm. mersi pentru sfat!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine mi se pare ati taia virfurile mai des, ele ingreuneaza cresterea, eu de obicei mi le scurtez, acum doi ani parul imi era la urechi laughing iar acum pe la jumatatea spatelui, si nu e drept a daca il tii prins in coada creste mai repede, il tin prins de cand se bateau cu betele si nu are nici un efect(pozitiv ori negativ)