| anonim_4396 a întrebat:

fetelor.

Care combinatie vi se pare ca da mai bine?
Rochie neagra + Bolero alb + Pantofi negrii
sau
Rochie alba + Bolero alb + Pantofi negrii

Răspuns Câştigător
| LoveYou_6409 a răspuns:

Mie imi place mai mult prima combinatie. Rochia alba + bolero alb nu merge, plus ca pantofi negrii nu o sa se asorteze.happy. Deci prima happy.

Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| TokyoGirl a răspuns:

Prima combinatie.
Dar nu imi place faza cu boleroul mai bine un lant alb cu cercei albi vei arata mai bine.

| R_8074 a răspuns:

Bolerourile sunt urate. Mie nu.mi plac, nu pari asa eleganta cu el pe tine. Rochie neagra + esarfa rosie / sacou rosu + pantofi negrii sau rosii

| Lynna a răspuns:

Mie sincer mi-ar fi placut rochie alba + bolero negru + pantofi negri. Dar tu incearca prima varianta.

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Mie mi s-a parut ca prima combinatie e mai buna.Pantofii negri si rochia neagra se asorteaza iar boleroul alb merge ca sa mai completezi! Negru si alb e o combinatie super!happy

| mady_4295 a răspuns:

Cea mai draguta e prima.ok ar fi daca ai avea pantofii in alb si in negru, sar asorta prea bine

| luvisluvbby a răspuns:

Rochie neagra + Bolero alb + Pantofi negrii mi se pare mai frumos. acum tu decizi kisspwpycy :X

| Patty_5363 a răspuns:

Sincer, combinatiilenu sunt foarte moderne, bolerourile nu se mai poarta si te imbraci prea clasic, ca o persoana conservatoare si batrana. eu cred ca ar trebui sa incerci o rochie simpla, in stilul celor de la LANVIN FOR H&M, ce culoare vrei tu si pantofi in culoare nude, sau ceva care sa mearga cu rochia, sau poti opta pentru o fusta lunga colorata in stilul celor de la JIL SANDER, cu un tricou alb simplu, deoarece fustele sunt colorate. daca vrei sa arati banal, ia-ti orice combinatie din cele doua pe care le vrei; ambele sunt clisee!