| lolly a întrebat:

Buna fetelor! Ce nuanta de vopsea blonda imi recomandati? Ce marca? Am parul saten inchis, tenul deschis.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca de la l'oreal sau wellaton, nuanta ti-o alegi tu

| DiazAndreea a răspuns:

Pai, ce culoare are parul tau..si cam ce culoare vrei sa iasa, de ex daca parul tau are culoare inchisa si vrei sa iti faci o culoare mai deschisa iei o nuanta mai deschisa de blond decat iti doresti tu, iar daca este de o culoare deschisa parul tau iei exact nuanta de vopsea pe care tio doresti. eu recomand vopsea de par kallos sau gerocosen