| LissLiss a întrebat:

Buna fetelor, ce parere aveti despre cizmele UGG? Iar baietilor, cei care stiti despre ce e vorba, cum vi se par fetele care poarta astfel de incaltari?

Răspuns Câştigător
| oo4099 a răspuns:

Pe mine ma cam doare la tenesi daca le place baietilor sau nu si pe tine ar trebui sa te doara tot la tenesi.Atata timp cat imi plac, ma feresc de gripa si sunt cele mai calduroase incaltari de iarna chiar nu imi pasawinking

13 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Mie imi plac, sunt comode si frumoase, le-as purta mereuhappy

| AikkoxD a răspuns:

Sunt oribile şi nu sunt nici sănătoase. Adică îţi distrug mersul şi îţi strâmbă piciorul dacă le porţi continuu mai mult de 3-4 luni. Degeaba sunt comode. Sunt urâte, parcă ai 2 perne în picioare. Şi majoritatea băieţilor nu suportă încălţările astea. Ştii doar, ei vor să vadă glezne subţiri şi picioare frumoase, nu perne. Nici balerinii nu sunt prea sănătoşi, doar dacă ai d'ăia cu talpă ortopedică de 2-3 cm.

| Dollicious a răspuns:

Sunt oribile, parca ar fi papuci de casa.Nu inteleg persoanele care ar purta asa ceva

| ascovit a răspuns:

Nu ma pot declara o fana a UGG-urilor. Ce-i drept, arata bien in UNELE tinute si... cam atat. De comode sunt comode, de urate sunt urate, de stricat mersul il strica.
Iarna nu ai cum sa le porti pentru ca te uzi ca naiba, toamna mori in ele de cald, primavara nici atat...

| Vans a răspuns:

Cu căciuli de alea stufoase sau chestile alea pe urechi gen căşti şi cu ugg-uri în picioare...şi arăţi de parc-ai locui la polu nord

| Kasia a răspuns:

Cizmele UGG sunt confortabile si calduroase.Atat!
Iarna nu-s bune de nimic pentru ca daca e zapada topita/mocirla te uzi ca naiba...
Toamna sunt mult prea calduroase.
Am avut candva(acum 4 ani) si le purtam iarna cand era zapada pentru ca erau calduroase.
Sunt urate, decat fetele le apreciaza.Am prieteni(baieti)care spun ca nu le suporta pentru ca picioarele arata ca niste "butuci" si au perfecta dreptate.Eu am picioarele slabe...imagineaza-ti cum as arata cu cizmele alea arat de voluminoase.
Sunt urate.Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac. Mai ales, ca unele fete care poarte UGG-uri parca au labe de urs laughing. Si au si un mers nasol, deloc elegant si feminin.
Strica tot farmecul unei tinute dragutehappy, degeaba sunt comodeoh go on.

| LivingLouder a răspuns:

Imi plac. Sunt comode si calduroase :*

| TofanCristi a răspuns:

Presupun că sunt comode dar mie nu îmi plac (:.

Răspuns utilizator avertizat
| lullaby23 a răspuns:

Sunt foarte comode, frumoase.

| Pufulete456 a răspuns:

Mie imi plac si punct! Ma doare in 14 daca unui baiat nu ii plac.

| SwEetAnnIs a răspuns:

Mie mi se par dragute, doar ca unele au talpa de proasta calitate, ai grija ce cumperi, mie, la o pereche s-a dezlipit talpa