| anonim_4396 a întrebat:

Simpla curiozitate.
Vreau parerea baietilor, dar si a fetelor.
E vorba de threesome(2 fete, un baiat)
Baieti: -de ce vi se pare asa interesant? si de ce visati atat de mult sa o faceti?
-Ati putea sa va indragostiti si de cealalta tipa, in timpul partidei?
Fetele: -Ati facut-o? Ati face-o?
-ce parere aveti despre asta?

2 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu mi se pare interesant, n-am facut asa ceva si nici nu as vrea.

Ce parere am? E bataie de joc. atat timp cat iubesti o persoana iar acea persoana te iubeste pe tine, e exclus sa faci asa ceva.

| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca o partida in 3 poate avea loc intre persoane care se iubesc, e vorba de sex si atat. In legatura cu motivul, acesta e cel mai probabil nevoia unora de a domina, de a fi in centrul atentiei, de a fi cel mai important.
Si in plus si femeile se viseaza posedate de mai multi barbati, din aceeasi nevoie de iubire si atentie...