| NPA a întrebat:

Buna fetelor! Cum as putea sa imi promovez pagina de facebook? https://www.facebook.com/Wonderland.Jewelry21 Aceasta este...este o pagina cu bijuterii, ornamente, accesorii, toate facute de mine, handmade. Postez aproape in fiecare zi produse noi, dau share pe diferite grupuri de publicitate, dar tot nu reusesc sa o fac cunoscuta, cum sa fac sa mi-o promovez si sa atrag clienti? Mersi :*

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Pai sa lasi comentarii pe unde poti cu pagina ta, sa iti rogi prietenii sa iti dea share, sa iti rogi clientii sa lase comentarii privitoare la parerea lor despre serviciile tale, din cand in cand sa reduci cativa lei din pretul unor bijuterii, sa faci un giveaway cu o bijuterie unde trebuie sa se dea share postarii, adica asta sa fie o regula pentru a participa...si cand e vorba de giveaway, se baga toata lumea si multi dau share. Sper ca am reusit sa te ajut. Te pup si mult succes