| TheKinder a întrebat:

Buna,fetelor!
Cum pot "masca" niste solduri proeminente? sad
Am un metru si saptezeci si sapte de cm, vreo 65 de kilograme si singura parte a corpului care ma "deranjeaza" sunt soldurile straight face
Cum pot sa le "ascund"?
Multumesc de raspuns, acord fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Kg sunt perfecte..luand in consideratie si inaltimea ta.Nu cred ca arati cu soldurile mari..in fine, revenind..trebuie sa gasesti ceva haine pentru asta, rochite, fuste si alte haine daca tot vrei sa ti le ascunda.
Nu cred ca e cazul sa ti le ascunzi, fii exact ceea ce esti..cine te va iubi, te va iubi pentru ceea ce esti.
Bafta. :*

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca culori mai inchise sau neutre in zona soldurilor si culori mai deschise sau imprimeuri in partea de sus.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Purtand o rochita care sa aiba acei umeri falsi din burete, acei umeri va largi rochia iar soldurile vor fi mascate, de ce ai acest complex, cine te place te palce asa cum esti, nu trebuie sa placi tu pe cineva si sa-i ascunzi formele corpului. Sunt barbat iar o fata/femeie cu solduri iesite in evienta mi se par sexy dar nu asta conteaza, revenind la intrebarea ta. depinde si cu ce vrei sa te imbraci. Greutate este normala