| anonim_4396 a întrebat:

Sunt miniona si am soldurile proeminente. Ce ar fi mai potrivit sa imbrac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Domnisoara Andreea, ma mir ca nu cauti pe net astfel de sfaturi. Din cate stiu eu, pentru fetele mai plinute, cu solduri proeminete, se potriveste ceva larg, nu mulat. Dar nici ceva care sa arate ca un sac. De asemenea, fiind mica de statura, nu purta mini. Ceva sub genunchi sau deasupra rotulei. De asemenea,
culorile deschise, cred ca te-ar avantaja:albastru, alb, culorile neutre, dar niciodata inchise la culoare. Succes la imbracaminte si mai incearca si alte site-uri cu sfaturi potrivite.

| ralukutza96u a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu bluzitze sau rochite stranse in talie sau exact sub bust... exista niste bluzite baby doll sau ceva de genu denumirea. poarta pantaloni cu talie inalta.te vor face sa pari mai inalta si mai slaba.baftawinking