| pitzipoancoiesidepeprofilulmeu a întrebat:

Buna fetelor! Eu mi-am pus o porecla, porecla aia este Bellatrix! love struck ce parere aveti? e frumoasa? daca nu v-a deranjaza dati-mi niste exemple de porecle pentru fete, daca nu este frumoasa porecla Bellatrix. daca porecla e frumoasa nu mai dati porecle pentru fete.

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Suna divin!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i pe ceilalti din jurul tau sa iti puna o porecla, ceea ce vrei tu nu o sa se potriveasca never cu ce vor vrea altii sa te strige, lor le suna mult mai bine asa cum au hotarat ei. E mult mai aiurea cand vrei tu ceva. nu nu prea imi place porecla ta. Tinand cont de ce nume ai "pitzipoanc..." infine. Macar sa ne spui cum te cheama sau ceva ce iti place, vreun hobby. Asa isi dau ceilalti seama, cei care te cunosc ce porecla ti-se potriveste.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Curvix suna bine? Am apasat pe tastatura la intamplare.

| catafan a răspuns:

Daca iti dai singura porecla esti tampita. Mai era unu pe la mine prin liceu daca o intrebai cum o cheama (-duracell asa imi spun prietenii) de fapt asa isi spunea doar ea

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Nu o spun cu rautate, dar asa o cheama pe cateaua vecinei!

| vladuss09 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti pui nici o porecla. Lasa-ti numele tau real. Daca te poreclasti singura... :l.

| YellowShoes a răspuns:

Nu! Lasa-i pe prietenii tai sa-ti dea porecle, nu-ti da tu singurahee hee