| RoxyBarbie a întrebat:

Buna Fetelor!

Imi spuneti va rog, cati ml are vopseaua de par, L'oreal excell 10 si daca e buna pentru brunete?

Am Parul, nu gros, ci mai subtsire, dar lung(mai sus cu 1 palma de fund)Oare imi ajunge una o singura cutie de vopsea de la L'oreal? Astept parerile voastre!

Multsumesc!

Răspuns Câştigător
| Judoka a răspuns:

Salut.cam de obicei toate tuburle de vopsea au in jur de 50 de ml.o singura cutie nu iti ajunge ar fi bine sa-ti iei 2 indiferent daca ai parul des sau nu pentru ca il ai lung.snt ft bune produsele de la loreal dar nu ai incercat sa te vopsesti cu o copsea profesionala de la salon. londa presupun eu...cel putin eu asta folosesc si sunt ft multumita