| TpuAna a întrebat:

Sunt noua pe aici si am mare nevoie de ajutorsad. Vreau sa stiu si eu cum vi se pare vopseaua de la l'oreal-excell 10? a incercat cineva 2.0 Noir profond? Eu am implinit astazi 10 luni de cand nu m-am mai vopsit si imi este tare frica pentru ca am o problema cu caderea paruluisadam incercat tot felul de produse de par si tratamente dar tot cade.Pana acum m-am vopsit cu kallos e singura care totusi prinde pe parul meu si arata si bine.Doresc informatii:degradeaza parul (rau)? persista? si eu am parul ca lungime mai jos de zona bustului, imi ajunge o cutie(la kallos foloseam 1 jum )? are mult amoniac? Multumesc mult de ajutor!

1 răspuns:
| Darkhawker a răspuns:

L'oreal in general nu e prea bun...e ok doar pentru varfuri dar nu face la radacini nimic.