| Krosa a întrebat:

Buna fetelor stiti un anticearcan(corector) alb ieftin cam de 20-25 lei cu tot cu livrare care are o acoperire chiar buna. Funda Voturi

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21278
Acesta este un corector fffff bun si fff laudat de fete pentru acnee si cearcane :). Costa 14 lei dar nu stiu cat costa livrarea [nu cred ca mai mult de 10-20 lei, maxim]

| Peachy a răspuns:

Sunt paletele de la zoeva care au corectoare albe cu acoperire buna, insa sunt mai scumpute, dar am gasit un set de corectoare cu acoperire buna la oferta de la w7, nu au nuanta alba insa am auzit ca sunt super, cauta e e-cosmetic kit corector w7, il gasesti la produsele 50% off, daca nu iti place fugi prin douglas sau kendra si intreaba-le pe maimutele de acolo de un set de corectoare albe, daca gasesti sa imi spui si mie si eu cauthee hee