| Yosifica a întrebat:

Buna fetelor, vara asta am hotarat sa ma vopsesc bruneta, dar nu stiu cum mi-ar sta eu am parul saten deschis si nu as vrea sa tina mult la cateva spalari sa se duca, stiti un astfel de gen de vopsea?

Răspuns Câştigător
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna.Surprinzator dar si eu am vrut la fel si eu aveam parul saten deschis dar mama m-a sfatuit sa nu ma fac chiar bruneta ca nu imi sta bine si dupa daca vreau iarasi parul meu natural o sa imi fie grei sa mi-l recapat.Si m-am vopsit saten ciocolatiu si ador cum imi sta bate putin spre roscat si parul este inchis la culoare. m-am vopsit cu http://www.kallos.com/ro/vopsea_de_p%C4%83r nuanta saten ciocolatiu pretul este de 7 lei. Sper sa faci alegerea corecta si sa fi multumita de cum iti va sta iti urez multa bafta. Pupici:*:*

| Yosifica explică (pentru LikeABossBaby):

Buna scumpo, da ai dreptate eu am ochi verzi si la ten nu sunt asa brozata adica sunt normala na nu stiu ce mi se potriveste, m-am gandit de asemenea sa imi fac parul saten inchis happy

| LikeABossBaby a răspuns (pentru Yosifica):

Nuanta aceea este foarte frumoasa prinde foarte bine iar la soare bate un pic spre roscat pur si simplu imi place foarte mult si de fel produsele de la Kallos sunt bune si de calitate.

9 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Sau poti sa te faci cu nuantator iar acesta se va duce la cateva spalari il poti cumpara din magazinele mari sau si de la unele alimentare am vazut undeva la pretul de 10 lei dar preturile difera.

| AddaXD a răspuns:

Buna.
Exista mai multe lucruri pe care le poti folosi, dar eu cred ca dintre brunet vopsit si culoarea ta naturala, ar trebui sa alegi culoarea ta naturala. Adica, mi se pare o nuanta frumoasa si, in plus, nici nu sti daca o sa iti placa cum o sa arati bruneta.
E doar parerea mea...

| tenshi261 a răspuns:

Incearca nuantator, sau de la Garnier poti incerca;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca nuantator sau sampon colorant dar mai bine optezi pentru saten inchis.

| crissa20 a răspuns:

Buna, poti folosi Loncolor trendy colors se duce cam la 4-5 spalari am incercat si eu tot noanta negru albastrui si dupa 4-5 spalari s-a dus:*
http://www.papillon.ro/detalii.asp?ID=6&ID_detaliu=6

| TrueLoveWins a răspuns:

Buna! Daca vrei sa se duca dupa 2, 3 spalari poti folosi spuma.

| dropix a răspuns:

Incearca cu nuantator, problema e ca dupa ce te vopsesti fie si cu nuantator v-a trebuii sa te vopsesti mereu pentru ca parul creste si se vad urat radacinile. :*