Întrebare recomandată | Selene1990 a întrebat:

Buna fetelor! Voi ce sampon cu rol de a face parul mai moale si mai matasos folositi? Cel de la Loreal e bun? (am parul mediu si ondulat. ondulat nu cret! )

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Garnier Fructis.

| Minalore a răspuns:

Pai eu am folosit Garnier Ultra Doux cu Vegetable Milk& Aloe Vera... Am incercat si Loreal. e destul de bun dar mie mi-a placut mai mult cel de la garnier happy oricum depinde si de parul tau...

| CataC a răspuns:

Buna
Cocolino, ti-l face moale si pufos. big grin

| BiuL a răspuns (pentru CataC):

Cocolino e balsam de rufe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc samponul DOVE, si cred ca trebuie sa mentionez ca am parul ca tine.Cu samponul Dove, mi-am gasit linistea! BAFTA!

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

" Cu şamponul Dove mi-am găsit liniştea "
/dies

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

De fapt folosesc Wash&Go dar văzusem la reclamă că e bun rolling on the floor

| Naturelle a răspuns:

Eu folosescun fel de balsam crema de la yves rocher NUTRITION e foarte bun (sunt produse naturale) si f ieftin, depinde de luna, pana in 10 lei

| TomaTamaraTania a răspuns:

Eu am parul cret/ondulat si cele mai bune sampoane pe care le-am folosit sunt cele de la L'Oreal si Nivea pentru par cret. Dar fii atenta si cum il usuci s-ar putea sa stea naspa daca aerul din uscator este foarte cald.

| alexu77 a răspuns:

Da. eu folosesc loreal elseve nutri-glos
este sampon de infrumutesare, are ambalajul roz. eu folosesc si balsamul si imi face parul moale si matasos.
pe el scrie stralucire de oglinda si atingere de casmir, este cu proteine si perle. pentru parul lung, lipsit de stralucirewinking

| scumpiiiii23 a răspuns:

Elseve roșu de la L'Oreal...îl face foarte mătăsos și foarte moale...winking