| diditza23 a întrebat:

Buna fetelor! Voua ce vopsea de par vi se pare buna? Care tine mai mult? Ca am incercat garnier si londa si nu prea am fost multumita de ele ( culoarea negru )... multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Eu am incercat Kallos, Schwarzkopf, L'Oreal si mi s-au parut ok. Dar cat de bine se prinde pe par depinde de la o persoana la alta happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am incercat de toate, de la 40 lei maxim cea mai scumpa si 8 lei cea mai ieftina si toate mi se par la fel, curge culoarea la fiecare spalare si niciodata nu iese nuanta ca pe cutie

| KaterinaРомановский a răspuns:

BES profesional e cea mai bună, nici nu e scumpă și o găsești și la comandă online.

| EA_Izabela_1991 a răspuns:

Wella este foarte buna si profesionala

| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Kallos e cea mai buna.

| Loree06 a răspuns:

Eu spun sa o incerci pe cea de la Kalloswinking. Cu siguranta vei fi multumita de ea :*