doiny
| doiny a întrebat:

Ce vopsea de par persista mai mult? Am incercat Gerocossen si Londa, dar nu prea sunt multumita de ele.

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Mda... l'oreal, dar ai grija ca pretul nu este unul studentesc happy

13 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Incearca Garnier Nutrisse.

| devine a răspuns:

Sau L'oreal - Preferance (sau cum s-o scrie ca sunt paralela cu franceza happy ).

| miha2010 a răspuns:

Wellaton sau vopseaua de la seventeen foarte bune si rezistente!

| bravd a răspuns:

Depinde de culoare de par. Daca vrei sa te faci roscata, culoare devine stearsa foarte repede. Negrul nu mai iese din par decat cu foarfeca. In general cam dupa o luna vopseaua incepe sa iti piarda din intensitate. Incearca sa folosesti balsam pentru par vopsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Londa Profesional, este foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si ce culoare folosesti. Am folosit Garnier si la a treia spalare deja nu mai era. Poti folosi Alix Avien sau Bess. Ambele sunt ff bune, profesionale si culoarea rezista f bine, parul e lucios si nu sunt deloc scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand l'oreal...ma vopsesc d la 13 ani si q gerocossen era cat p ce sa chelesc...am trecut la l'oreal si e chiar super, culoare tine 2 luni(si eu sunt dintre cele care-si schimba culoarea la fiecare vopsit)pretul e mai piperat dar merita si in pluswinkingpoti sa schimbi culoarea aproape cum vrei fara riscuri:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori tipul parului e vinovat, nu vopseaua. Daca te folosesti vopsea frecvent, iti recomand una profi : "hairlight".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmagan.este o vopsea profesionala usor de preparat si de aplicat.www.capello-service.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmagan.www.capello-service.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bess nuantator 2 luni imi tine...serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt f multumita de gerocosen

| ladyoscar a răspuns:

Si eu m-am vopsit ultima data cu Gerocossen, acum vreo 4 saptamani. E prima data cand am incercat vopseaua de la ei si a fost ok. Culoarea inca rezista. Cred ca depinde mult si de nuanta initiala pe care aplici (in original, culoarea mea e un saten deschis, acum m-am facut un roscat aramiu, deocamdata sunt multumita).