| Dizzydizz a întrebat:

Buna

http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/137 70_1.png

asta cica ar fi luciu de buze dar am vazut la cineva pe buze ca nu sclipeste, e mat.

Pana la urma cum e? Si, daca l-ati folosit e bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

L-am folosit, dar nu i-am vazut efectul.
Il foloseam de 2-3 ori pe zi si nimic, buzele mele erau exact ca inainte, nu se vedea nicio schimbare.
Deci parerea mea e ca nu prea e bun, si am dat pe el si 23 de lei.

4 răspunsuri:
| missouri a răspuns:

Arata destul de bine. Daca e mat, atunci e super!
A cam trecut moda buzelor stralucitoare si lipicioase.
Arata mai bine un ruj mat pe buze, da senzatia de naturalete.
Eu ti-l recomand. happy

~ Missouri.

| mymy a răspuns:

E mat are o verisoara de-a mea si e naspa nici ei nu-i place api nu stiu cum crezi big grin
fundita?

| Dannyjj a răspuns:

In lateral scrie Lip Gloss Crayon si inseamna Creion pentru luciu de buze.

| dyana_4857 a răspuns:

Da eu am din asata si sclipeste