| Frrramboise a întrebat:

Care produse va plac mai mult? Cele de la Avon sau de la Oriflame?
Si.credeti ca astea merita banii? Adica le-a testat cineva? sunt bune sau nu merita sa dau banii? Fundy

http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/205 13_1.png

si

http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/146 14_1.png

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, niciuna nu este de calitate!
Pa, pa.

| Mihaela a răspuns:

Ala din ultima imagine e naspa. Luciul nu l-am testat.
Eu prefer AVON, in ciuda faptului ca intr-un timp preferam oriflame.
Sunt mai ieftine si mai bune! happy
Sper ca te-am ajutat! Bye!

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Glossul e super misto, am si eu pe rosu si nu se vede pe buze luceste, miroase bestial si ce sa mai spun este pur si simplu super.
Si celalalt produs este f bun si miroase si misto.
Funda?

| pwp a răspuns:

Eu prefer avon!
produsele acelea nu le-am incercat

bye-bye

| LiaYapp a răspuns:

Mie mi se par mai bune produsele de la Oriflame. Merita cumparate. In ambele reviste sunt produse buna, dar si produse mai putin bune. Sunt testate. Majoritatea oamenilor folosesc aceste produse si nici unul nu ajunge la spitat din cauza lor.

| l0riiii a răspuns:

Buna FUNDITA!kiss
ce mai faci?kiss
uite,eu am glosul de pe prima paginawinking
eu cred ca merita mai mult de la oriflame,dar si de la avon,amandoua sunt firme foarte bune! Eu prefer de la Oriflame, si merita banii! te pup si bafta!kiss
pa, pa>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer avon oriflame nu prea imi plac merita sa incerci avon