| Larak a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un gel sau ulei anticelulitic cat de cat bun? Vreau sa-l combin cu exercitii fizice, pentru a da rezultate in timp. Multumesc!

1 răspuns:
| LoveTenis a răspuns:

Anti-Cellulite Oil sporeste circulatia, iar combinatia speciala a componentelor active de origine din plante ajuta la descompunerea si eliminarea celulitei din straturile subcutanante ale tesutului de legatura. Contine uleiuri eterice si extracte din plante de ienupar, rozmarin, salvie, busuioc, lamai, geranium, eucalipt...Se aplica cu masaj intens.
Recomandare:

Beti zilnic 2, 5 l lichide, evitati alimentele grase si prelucrate industrial, faceti cat mai multa miscare, faceti sport, nu fumati, consumati ceaiuri de plante (in pecial cele bogate in antioxidanti). Ceaiurile ajuta eliminarea materiilor toxice.
Bafta