| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am cumparat o perie de masaj anticelulitic si un ulei foarte bun de la gerovital. Se vad rezultate foarte buna, insa au aparut ceva vanatai.Este atat de grav? Si ce alte perii imi recomandati, ma gandeam ca poate fi si din aceasta cauza.

3 răspunsuri:
| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Poate nu este vina periei. Poate tu masezi prea tare incearca mai usor putin si daca tot iti apar vanatai...nu stiu ce sa iti spun big grin Dar ce ulei folosesti? Cum se cheama? puppy dog eyes

| Anda112 a răspuns (pentru D5e1n3i5s9a):

Am comfundat, uleiul este de la elmiplant se numeste cellufighthappy e forte bun

| D5e1n3i5s9a a răspuns (pentru Anda112):

Aha! Multumesc. happy