| yoyo_2588 a întrebat:

Îmi puteti recomanda un fond de ten cremos, hidratant, rezistent pentru ten uscat, care sa aiba o nuanta foarte deschisa? Daca imi puteti recomanda de la alte branduri decat Maybelline, Rimmel, Loreal, Bourjois, Astor, am testat produsele lor dar ori nu mi se potrivea nuanta, ori fondul de ten nu era pentru pielea uscată. De asemenea, as vrea sa aiba si un pret acceptabil, de maxim 60 RON. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Revlon Colourstay pentru ten uscat, il gasesti in jur de 40 de lei pe 1001 cosmetice sau elefant. De probat poti sa-l incerci in DM, Kendra etc. dar acolo costa in jur de 70 de lei.

| NLS a răspuns:

Nu știu prețul, dar Vichy aveau un fond de ten cremos, cu vitamine, o nuanță destul de deschisă.

| wonderwoman123 a răspuns:

Sephora Glow nu stiu cum. E 71 de lei.