| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanta si mie un spray foarte bun sau nu conteaza cu care te dai inainte sa te faci cu placa? Nu vreau sa-mi arda parul happy Nu stiu ce sa cumpar deoarece nu am mai folosit pana acum si nu stiu de la ce firma sa iau si cat de bun este si speram sa ma ajutati cu niste sfaturi happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am folosit niciodata pentru ca am impresia ca mai rau face si prefer sa aplic masti hidratante facute in casa dar in general trebuie sa cauti ceva fara alcool, parfum si cu silicon. Poti cauta pe google " review spray protectie termica " si sa vezi ce ti se potriveste tie. happy

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Orice produs ai folosi placa distruge cel mai rau parul si nu ar trebui sa o folosesti foarte des...

| AlexandraPreda a răspuns (pentru kiri11):

Stiu dar nu o folosesc des.Am parul foarte ondulat si imi place dar mai sunt zile in care nu-mi sta deloc bine si-l indrept.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu il folosesc pe cel de la kallos, dar cel mai bun e de la syoss