| adela_5527 a întrebat:

Buna:*imi puteti spune si mie ce spray pentru protectie termica este bun cat costa si daca chiar a dat rezultata pentru ca nu vreau sa dau bani degeaba?

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Iron flat de la wella ~ 65 lei saloane sau magazine cu produse profi

| HypnoticA a răspuns:

Flat Iron Spray de la Wella este 2 in1 spray anti-heat si spentru indreptat parul. Se gaseste in saloane dar il poti lua si de pe net. Este foarte bun merita toti banii mai ales daca ai parul subtire si totusi nu te poti dezlipi de placa. Uite o descriere: este un spray special conceput pentru a fi folosit in timpul intinderii parului cu ajutorul placii. Formula sa speciala protejeaza firul de par, permitand caldurii eliberate de placa sa il indrepte, dar fara a-i afecta structura si rezistenta.
Sper sa-ti fie de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| Bufu_3680 a răspuns:

Un spray de la syoss, costa 20 lei. Eu il folosesc pentru ca folosesc placa zi de zi si chiar imi protejeaza parul. http://www.deliciae.org/......ng-spray/.