| Heidi a întrebat:

Ce spray de protectie termica a parului imi recomandati? Sa imi dau inainte de indreptarea cu placa. spray sau ulei ceva nu stiu ce e mai bun? Eu am si parul gras.si nu vreau sa mi-l incarce.Imi puteti spune va rog si cat costa si de unde il pot lua?

Fundahappy

2 răspunsuri:
| deniisa a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand spray de la Gerovital.
Pa pa

| Rucky a răspuns:

Spray-ul de la toni & guy. este excelent big grin. il poti lua din farmacie sau din saloanele de coafura. costa in jur de 40 lei. sper ca te am ajutat :*.
P.S - eu folosesc de ceva timp acest spray, si sunt super multumita de el.