| Lori1313 a întrebat:

Imi spuneti cum pot sa imi fac parul cret fara placa sau bigudiuri simplu?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi aici:
http://video.ghz.ro/......e-par.html

3 răspunsuri:
| scumpik99 a răspuns:

Buna.Sunt mai multe metode, simple:
1)Iti impletesti parul in codite, multe, si le lasi peste noapte, de preferat este sa fie parul ud
2)tot cu parul ud iti pui parul, sufita cu sufita pe o bandana si o lasi pesdte noapte, depinde cat de ondulat vrei sa fie parul iti pui sufite tot mai subtiri
3)Combini cele 2 metode, iti impletesti parul ud, ti-l pui pe o bandana si ti-l lasi toata noapteahappy

| h3r a răspuns:

Hmm, cel mai bine ar fi sa-l impletesti atunci cand este ud. Impleste-l in codite cat mai subtiri si stranse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sati speli capul, si apoi cu parul ud iti impletesti suvite subtiri... dupa dorinta... cu cit mai mult le lasi sa se usuce cu atit mai mult vor fi crete.SUCCES!