| anonim_4396 a întrebat:

În august urmează să merg la o nuntă şi mama a sugerat să îmi iau ziua o fustă cu talia înaltă cu imprimeu de leopard, un maieu albastru şi papuci cu toc gri. Credeţi că s-ar potrivi?

6 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Eu zic car s-ar potrivi love struck

super super inca

| yhsay a răspuns:

Mie nu mi se pare o tinuta adecvata pentru o nunta plus ca nici nu se prea asorteaza din descrierea ta. Mai bine ai opta pentru o rochita colorata si lejera, pentru ca esti tanara si ti s-ar potrivi mult mai bine.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

La o fusta cu animal print s-ar potrivi mai bine un top/ maieu intr-o culoare neutra ( alb, negru, gri ). happy

La o nunta nu merge prea bine. In loc sa pori ceva maii elegant te gandesti sa porti culori care abia se asoreaza. Scuze ca iti zic asa dar combiatia suna oribil.

| ella2o a răspuns:

Imprimeul de leopard banuiesc ca are nuante de la maro la galben. Maieul albastru si papucii gri nu suna asa rau, insa nu stiu cat s-ar potrivi albastru cu animal print-ul. :-s Totusi poti salva situatia cu accesorii, spre exemplu o geanta albastra sau un colier maro cred ca ar face tinuta reusita. happy

| anyshy a răspuns:

Daca vrei neaparat fusta si top mai bine ia-ti un top cu flori si o fusta la fel dar cu noante diferite si sa fie mai bufanta cu papuci crem.DAR CEL MAI BINE AR FI O ROCHIE COLORATA CU IMPRIMEU FLORAL