| ancaanca a întrebat:

in curand fac pozele pentru album big grin
nu stiu cu ce sa ma imbrac. vreau idei pls.
mersi :*
dau funda celei ce are mai multe idei

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te imbraci cu ce iti sta tie bine si in ce te simti confortabil pentru ca acele poze de album iti vor ramane pe vecie si nu vrei sa te uiti la ele si sa te rusinezi. Sa iti dau niste idei. In primul rand abordeaza doua stiluri. Unul elgant: o rochita, sa nu fie vulgara, de culoare deschisa cu niste pantofi sau platfome care sa se asorteze. Apoi poti aborda un stil casual: tenesi/skateri, blugi sau colanti negri daca ai bascheti sau daca vrei sa porti o bluza mai lunga cu centura, o bluza sau un tricou care sa iti descopere personalitatea, eu personal recomand tricourile acelea largi cu un umar pentru ca sunt absolut geniale. Bun. Coafura poate fi si ar trebui sa fie lejera nu cocuri si alte minuni ca nu te mariti. Depinde si de atitudinea ta din poze. Fii dezinvolta. Cum am spus la inceput nu iti stiu stilul vestimentar si nici personalitatea. Imbracate cu ceva care sa iti placa si sa te simti bine.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://www.takko-fashion.com/ro/ -poate te inspira
http://www.christina-one.blogspot.com/ -aceste poze sunt minunate, iar vestimentatia parca se adapteaza dupa mediu

| Madalina1455684 a răspuns:

Bunahappy
Si eu fac pozele peste o luna:-d
Eu o sa imi i.au doua tinutebatting eyelashes
Una:un tricou gri,un chit negru, o pereche de jeans albastrii si o pereche de tenesihappy
A doua:O camasa albastra, o pereche de colanti negri si o pereche de cizmulite albaste in picioare.:-d
Decat sa imi i.au tocuri[x(] mai bine tenesihappy
laughingUnica pozitie cand faci poze pe tocuri, te pune sa te ti de toc.doamneeelaughing
ORIBIL!
Acuma depinde si de tine.
De exemplu mie nu imi place sa ma imbrac elegant.doar la ocazii speciale dar aicea fac o exceptie si imi iau camasa dar nu o sa fiu chiar asa de elegantatongue
Succes:*

| Myrtille a răspuns:

Depinde cum faci poza, in general ti-ai putea lua o rochie draguta(doar acum la moda e feminitatea); o bluzita alba sau...de vreo culoare blanda, in general imi vine in minte doar eleganta.winking

| danySLIPKNOT a răspuns:

Goala laughing