| NoUsername786 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si in curand o sa fac pozele pentru album si habar nu am cum sa ma imbrac sau ce coafura sa imi fac! Puteti sa imi dati niste site-uri sau idei? happy

3 răspunsuri:
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Rochie si fa-ti parul la coafor. O sa-ti dea hairstylistul de acolo mai multe variante cum ti-ar sta mai bine.

| Crina2223 a răspuns:

Poti merge la coafor pentru machiaj/par dar daca poti sa-ti faci niste bucle e perfect.Ca tinuta poti opta pentru o rochie de zi ca asta http://assets.perfecte.ro/......c-acum.jpg sau fusta/blugi cu tricou/bluza, cardigan/sacou si ghete/tocuri in functie de stilul tau mai sport-rock sau elegant.

| Mandici_Melinda_1988 a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care il poti primi este sa fi naturala, nu te duci la vreun eveniment, vrei sa te tina minte colegii asa cum ai fost in general, nu fitele de moment care ar putea sa te schimbe total, ai 14 ani si TREBUIE sa profitati de asta!