| IForgotMyNameAgain a întrebat:

In general nu am probleme cu transpiratia excesiva, dar cand, merg la scoala transpir foarte tare. Poate cum iau geaca... As putea face ceva sa nu mai transpir? Am incercat o multime de deodorante si antiperspirante, dar degeaba. :\ Funda

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Solutie de Formol 10%. Ajuta. Eu dau pe picioare.

| Ada_8018 a răspuns:

Du-te la medic, si un prieten de-al meu avea aceasta problema si a mers la medic si i-a scris un tratament. Functioneaza! :*

| PiticaTha12 a răspuns:

Buna! Daca nu vrei sa mai transpiri deloc incearca antiperspirantul de la Adidas(este foarte bun). Si eu aveam aceeasi problema, dar de cand folosesc antiperspirantul de la Adidas nu mai transpir deloc! Daca vrei sa fie mai eficient foloseste-l seara, iar a doua zi nu vei mai avea probleme!