| anonim_4396 a întrebat:

in scurt timp vine ziua unui bun prieten si nu stiu ce cadou sa ii iau. Face 18 ani ...si nu stiu ce cadou sa ii iau. Imi puteti oferi cateva idei? Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

I-ai ceva ce sa ii aduca aminte ca a facut 18 ani. de obicei la majorate eu luam suzeta/biberon/pampers in ideea subtila ca nu mai e copil si nu va mai fi si pe langa asta o cutie lucrata manual in care sa pun respectivele. orice poate sa tina undeva in casa si peste ani sa isi aduca aminte ca a fost copil si ca are/ a avut prieteni bun si cu simtul umorului tongue

11 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu zic mai bine sa ii dai bani.laughing s-ar bucura mai multlaughing)

| mioara a răspuns:

Iai un album de muzica buna.

| MeoKidu a răspuns:

Bună!
Cum au spus şi ceilalţi, ar trenui ceva simbolic dar şi amuzant happy
Ce zici de:
Biberon ( acolo pus garone, vin, etc)
Păpuşă conflabilă ( devil )
Parfumurile şi chestii din astea nu prea au rost la un majorat...
Acum tu alegi...
Succes ^^

| sasljllaf a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place lui cel mai mult sa faca si iai un cadou pe acea tema.Iai si o felicitare de 18 ani sa fi mai sigur. Spor!(funda?)

| Biib28 a răspuns:

Heii. big hug
O bluză de culoarea lui preferată. love struck
Un ceas.
Un parfum. happy
O sticlă de Jb.batting eyelashes
Bani. happy
Fundăă?! puppy dog eyes

| sherlock a răspuns:

La majorat trebuie neaparat ceva frumos, e cu traditie! Un pampers de adult, o suzeta, o varza murata, o piatra mare etc depinde si de umor lui happy si serios sa ii iei si ceva ce ar folosii si ii place, nu ai dat nici un detaliu despre el ceea ce faci foarte greu sa iti zicem ceva potrivit pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un parfum un ceas de mana o camasa sau un set de cosmetice pentru barbati astea sunt in general asa ce sa poate oferi. sper ca ti-am fost de ajutor.kiss

| ioanaCUTU a răspuns:

Daca e baiat si iubeste animalele ii poti lua un catelus sau un parfum scump sau imbele

| claudya_7083 a răspuns:

Inscrie-te la mine la oriflame si i-ai un parfum.

| Laura_1587 a răspuns:

Paaaai, poti sa-i iei niste jocuri de PC (daca e baiat) si daca e fata, i-ai nisteeeeeee...haine big grin