| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna in tinuta de noul an scolar totusi ma gandeam la alceva de inbracat cum ar fi asta

Jensi albastri
Bluza alba
Tenesi
O coada sus asta ( primul model)

Pantaloni de la "Zara"
O bluza neagra cu un fluture pe ea
Niste sandale cu toc mic
O coada sus (al doilea)

Blugi albastri
Bluza alba
Adidashi sau Tenisi
parul desfacut cu o bentita (treilea model)

Dati-mi si voi o idee
Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul model,,, mai ales daca tenesii sunt albi sau rosii.
Modelul scolarita:o bluza alba, o vesta (din asta care se poarta acum), o fusta peste genunchi, adidasi si niste ciorapi pana la genunchi si parul desfacut cu o bentita asortata.
Modelele astea:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=114&ty=46
Si mai poti sa iti mai iei niste pantaloni 3/4 cu sandale si cu bluza aia neagra cu fluture de care ziceai si cu parul intr o coada sus.:D:D
Funda? te looog...:o3.

7 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Nu stiu de ce va stresati atata pentru imbracamintea din prima zi?! Ideea e sa fie serioasa. Eu cred ca oricare din astea 3 se potrivesc, dar trebuie sa te orientezi si dupa vremewinking

| Saya a răspuns:

Salut!

Mi se par potrivite toate cele 3 variante de tinute. Mai poti adauga o vesta sau o geaca imitatie piele mai scurta sau depinde o jacheta blug (daca iti plac). Gecile imitatie vin foarte bine cu o geanta de umar in acelasi ton. Poti alege pentru cand se mai raceste ca incaltari si niste botine daca ai o pereche de blugi skinny iar parul nu trebuie sa il legi mereu sus poti sa iti faci si niste carlionti usori cu spuma si bigudiuri sau cu ondulator sau placa daca ai( dar sa nu se arda parulsad)

paa si succes in noul an de scoala

Răspuns utilizator avertizat
| retouchan a răspuns:

Pai.eu as zice asa:
Niste pantaloni skinny[orice culoare]
Un tricou alb sau negru[ca sa se potriveasca cu pantalonii]
O camasa pe deasupra
Si niste tenisi[bascheti]
. Mie sincer asta imi place happy

| retouchan a răspuns:

Si alea din care ai zis tu.as alege primul modeLhappy

| Biutzu a răspuns:

Primele doua. cu siguranta ai arata supe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca prima :X e cea mai buna :*

succes >D: