| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna in noul an scolar stiu cu ce sa ma imbrac dar am 7 idei dar am ales 2 dintre ele si nu ma pot decide a da rechizite mi-am loat normabatting eyelashes)

Prima ide

Ma gandeam la niste colanti mov cu hannah montana
O fusta alba de la zara
la un tricou roz inchis spre mov deschis cu o fata emo scria pawer girl
si niste balerini albastri
parul m-am gandit sus venind din 2 parti cu cozi mici in pletite deci cum sa va zic eu doamne parul dela ureche il pu in preuna numai ca il inpletesc si il leg de amandoua si cu parul de la spate il leg o coada mai sus

a doua

niste jensi albastri
o bluza alba mai deosebita si o jacheta nagra
ma candeam la tenisi gen cizme dar se ascund foarte bine pe sub blugi dau funda a da datim si voi un stil

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Daca te hotarasti sa porti prima tinuta, renunta la colantii cu hannah montana; inlocuieste-i cu un dres gri sau negru. Balerinii albastri nu prea se potrivesc. incearca ceva alb sau negru.
A 2-a tinuta e ok happy Si sincer mi se pare mai potrivita pentru prima zi de scoala; prima mai degraba ar merge pentru o "ieseala" prin oras cu fetelehee hee

6 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Ok pai in primul rand nu stim cati ani ai sau pe ce clasa treci. Si nici nu stiu ce colanti cu Hannah Montana ai. Daca chiar sunt imprimati cu fata ei sau cu numele scris mare.eu nu as purta asa ceva. Dar din nou zic ca nu stiu ce varsta ai si nici ce iti place. Poate ne-ai putea ajuta zicandu-ne pe ce clasa treci?! Oricum dupa ce ai zis si de tricoul cam emo eu sigur as opta pentru a doua varianta.
Dar zi varsta sau ceva ca sa stim mai bine.
Apropo a doua varianta pare mai eleganta asa ca mai bine ia-ti balerini nu tenisiwinking

| whatever1loser a răspuns:

Cred ca a doua varianta e mai potrivita pentru prima zi de scoala, acum depinde ce crezi tu. dar atata timp cat nu trebuie sa porti neaparat uniforma a doua varianta cred ca ar da o impresie mai buna si stii doar cat de importanta este prima impresie happy sper ca ti-am fost de ajutor

| GrEen_2189 a răspuns:

Pai...la inceputul anului trebuie sa vii imbracata mai serios sau cat de cat decent. asa ca a doua varianta ar fi mai bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta

| kirarin a răspuns:

Colanti mov, bluza roz? dar unde te duci? e prima zi de scoala, trebuie sa faci impresie buna la profesoarele astea (depinde )si totusi prima tinuta e prea colorata. tongue nah acu depinde de scoala ta sau mai bine zis de cei din clasa ta nu poti sa te duci la scoala si sa fi o culoare intre nonculori

scuze tupeul daca nu e vorba de prima zi de scoala dar te rog sal scuze si asa

| Heartbreaker_5790 a răspuns:

Prima varianta [sunt baiatwinking]