| madutzaa19 a întrebat:

inainte de sarbatorile de Craciun mi-am facut permanent dar mai slab putin si deja a trecut cateva luni si nu s-a dus permanentu, inca sunt creata desi spunea ca doar cateva luni tine, cu ce as putea sa ma spal sau ce tratament acasa sa fac sa mi se duca permanentu? ca si asa mi-am stricat parul...si cu ce as putea sa ma spal sa-mi pot reface parul moale ca asa parca e mai sarmos

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-l tunzi pentru a îndepărta şi ultimele urme de permanent apoi trebuie să-l tratezi cu o mască puternic hidratantă, balsam fortifiant şi şampon vitaminizant (B5).
Pa, pa.