| Locre a întrebat:

Intentionez sa imi vopsesc parul vara asta. Natural sunt bruneta, insa as vrea sa-l mai deschid la culoare, ceva spre saten sau un caramel. Problema este ca as vrea sa se prinda vopseaua fara sa-l decolorez. La soare se vede un castaniu, deci am sperante ca se va deschide la culoare dupa vopsire. Voi ce credeti? Si idei de marci de vopsele bune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l decolorezi din vopsea. Ia-ti nuante deschise de saten si fa-te periodic. Poti incerca in repetate randuri si decolorarea naturala http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html as incerca-o si eu dar m-ar omora mama daca ar stii pe ce s-a dus mierea ei :)).

2 răspunsuri:
| Locre explică:

Nu as vrea sa-l stric de tot.Mie una mi-e frica de decolorare. Plus de asta, am ceva probleme cu el( cade mult, a cam rarit)...

| Birlik65 a răspuns:

Fara decolorare nu faci nimic, nu-ti iese decat nuantat in lumina soarelui... sad