| DianaDiaa a întrebat:

Intrebarea mea este adresata fetelor din Pitesti.
Ce salon bun cunoasteti? Vreau sa ma tund si sa ma pensez.Nu vreau o lista ci un coafor bun si stiti si voi, fara jumatate din par taiat si mai stiu eu ce forma la sprancene.
Mersihappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din Pitesti, dar o colega de facultate este si o auzisem intr-o zi vorbinde despre Glamour Beauty Center in Pitesti. Probabil este unul din cele mai bune de acolo, ea fiind frumusica si foarte atenta la detalii cand vine vorba de persoana sa.

O zi placuta!

| DianaDiaa explică (pentru anonim_4396):

Mersi, dar m-am tuns deja si sunt multumitahappy